Isımer Isı Sistemleri
TÜM KREDİ KARTLARINA 12 TAKSİT İMKANI

Hakkımızda


Isımer Isı Sistemleri 1996 yılında İstanbul' da kurulmuştur, 1996 yılından bu yana İGDAŞ' ın yetkili firmaları arasında  köklü ve seçili firmalarındandır.

Üstün hizmet ve kalite anlayışından taviz vermeden en köklü Isıtma ve Soğutma sistemleri üreticileri ile çalışmayı ve kaliteyi müşterilerine deneyimlendirmeyi görev edinmiştir.

Uzman ve sertifikalı Satış Öncesi ve Satış Sonrası hizmetler birimlerini sürekli yenilikçi bir şekilde kurulduğu günden bu güne genişletmekte ve teknolojiye ugun şekilde geliştirmektedir.

Isımer gücünü iş ortaklarından almakta ve resmi distribütörlüklerini bünyesinde bulundurarak kalitesinden ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

1996 Yılından bu güne kalite ve mutlu müşteri politikasını benimsemiş tezlerini bu yönde geliştirmiş ve hayata geçirmiştir.

Distribütorlüğünü yaptığımız Vaillant,ECA,Demirdöküm,Protherm,Airfel gibi köklü ve güçlü firmalar ile birlikte iş birlikllerini geliştirmekte ve her gün kendini yenilemektedir.

Kalite kelimesini her bağlamda birincil görevini benimseyerek;

Kaliteli Ürün,

Kaliteli Hizmet,

Kaliteli Personel,

Kurulduğu günden günümüze kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeden ;

Kombi değişim hizmeti
Doğalgaz tesisatları
Kalorifer Tesisatları
Temiz Su ve Atık Su Sistemleri
Fan- Coil Tesisatları
Merkezi Sistem Isıtma Tesisatları
Mekanik Tesisat Sistemleri
Soğutma Sistemleri
Isıtma Sistemleri
Radyatör
Şofben
Klima Sistemleri
Isıtma Soğutma Çözümleri
Konforlu Klima Sistemleri
Hizmetlerini müşterilerine sağlamaktadır.

Hedefimiz kaliteli ürünleri uygun ödeme koşulları ile sunmak, yaptığımız taahhüt işlerini eksiksiz ve tam zamanında teslim etmektir. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda tutulmuştur. Isımer Isı Sistemleri ; deneyimli mühendis, satış, pazarlama ve usta ekip kadrosu ile siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çaba sarfetmektedir

ISIMER ISI SİSTEMLERİ İNŞ.GIDA HİZ.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ..
 Hemen Ara  WhatsApp